Крај Звездине европске бајке, омладинци елиминисани из Лиге шампиона

Омладинци Црвене звезде заустављени су у осмини финала Лиге шампиона за младе. Дански Митјиланд је надиграо црвено-беле на стадиону Вождовца и заказао дуел са Ајаксом. Митјиланд је у Београду славио са 3:0.

За Црвену звезду су наступили: Катић, Митровић, Благојевић, Матић, Лукић, Савић, Бабић, Новаковић (од 67. Милетић), Бурмаз (од 84. Лазетић), Пиплица (од 46. Њамцуловић), Радуловић (од 77. Бачанин).

Гости су повели голом из пенала. Лукић је фаулирао Симсира у казненом простору, а сигуран са беле тачке био је Мадсен у 43. минуту. У наставку утакмице црвено-бели су јурили заостатак и имали теренску иницијативу, али је Соренсен головима у 66. и 74. минуту отклонио све дилеме око тога ко иде даље.