Настављен победнички низ у Лучанима!

Фудбалери Црвене звезде славили су у Лучанима и уписали девету узастопну победу у Линг Лонг Суперлиги Србије. Тим Дејана Станковића славио је резултатом, а голове су постигли Жељко Гаврић, Александар Катаи, Дијего Фалћинели и аутогол Kрајишника.

Црвена звезда утакмицу је почела у следећем саставу: Милан Борјан, Милан Гајић, Радован Панков, Милош Дегенек и Милан Родић, Његош Петровић, Вељко Николић, Жељко Гаврић, Мирко Иванић, Александар Катаи, Дијего Фалћинели.

Први гол за Црвену звезду постигао је Жељко Гаврић у минуту након асистенције Вељка Николића.

На полувреме Звезда је отишла са једним голом предности. Друго полувреме Звезда је почела у истом саставу.

Прва измена виђена  је 53. минуту, изашли су Милан Родић и Његош Петровић, а у игру су ушли Марко Гобељић и Гелор Канга.

Само минут касније Црвена звезда стигла је и до другог гола, а стрелац је био Александар Катаи.

Већ у 56. минуту црвено-бели су увећали предност и након одличног центаршута Канге гол је постигао Фалћинели.

У 64. минуту Дејан Станковић је одлучио да на терен пошаље Бена уместо Катаија. У 70. минуту након одличног центаршута Канге из слободног ударца играч домаћег тима Крајишник спровео је лопту у своју мрежу.

76. минут још две промене у саставу шампиона Србије. У игру су ушли Милан Павков и Страхиња Ераковић, а из игре изашли су Радован Панков и Дијего Фалћинели.

Утакмица је завршена резултатом 4-0. Црвену звезду у четвратак очекује утакмица против Арарата у Јерменији која ће црвено-белима у случају победе значити улазак  у групну фазу Лиге Европе.