Одбојкашице на крилима навијача до нове победе

Одбојкашице Црвене звезде савладале су Клек у Зрењанину резултатом 3:0 у колу Суперлиге Србије.

Већ средином првог сета при вођству Звезде 16:10 било је јасно да црвено-беле неће дозволити никаква изненађења. Одличном игром у напад, сигурном одбраном повећавале су разлику до коначних 10 поена у првом сету. Други период игре Београђанке су наставиле у истом ритму. Врло брзо стигле до опипљиве предности, водиле су 8:1 и 10:2 и било је само питање са којом разликом ће завршити овај период игре. И у овом сету напад је био главно оружје Звезде. Доминантна игра настављена је и у трећем периоду. Одбојкашице Црвене звезде нису посустајале. Дисциплинованом и агресивном игром у нападу, одговорном у одбрани скупљале су поене за коначну победу максималним резултатом 3:0.

Звездине девојке у мечу у Зрењанину имале су велику подршку са трибина, а то је истакао и стратег црвено-белих.

– Утисак вечери у Зрењанину у „Кристалној дворани“ је била посета и навијање неколико стотина Звездиних навијача, Делија, који су направили сјајну атмосферу и од првог до последњег минута утакмице здушно, организовано и врло лепо навијали за наш тим. Хвала им пуно на томе – закључио је Владисављев.