Радуловићев првенац уз Звездину убедљиву победу!

Фудблери Црвене звезде славили су у 28. колу Суперлиге Србије против Радника из Сурдулице резултатом 4:1. Голове за црвено-беле постигли су Бабић, Панков, Симић и свој првенац у црвено-белом дресу уписао је и млади Андрија Радуловић.

Гости су потпуно неочекивано, практично из прве шансе дошли до предности. Лопта се после изведеног корнера одбила до Митошевића који је упослио Макарића, а нападач Радника је у 23. минуту довео свој тим до предности.

Стигао је брз одговор Црвене звезде. Само шест минута је требало изабраницима Дејана Станковића да поравнају резултат. Центрирао је Гаврић из угла, највиши у скоку био је Панков и рутински главом, у стилу центарфора, послао лопту у мрежу Радника.

У 38. минуту отштро је из корнера центрирао Гаврић, а Бабић се вешто снашао у петерцу, послао лопту у мрежу Костића и преокренуо резултат.

Андрија Радуловић у 85. минуту, погодио из пенала и отрчао до навијача како би прославио први погодак у сениорском тиму нашег клуба.

Тачку на меч ставио је расположени Вељко Симић у 90. минуту када је искористио грешку одбране гостију, чиме је Црвена звезда уписала нову победу и освојила 75. бод.

Црвена звезда у среду гостује Партизану од 20 часова у полуфиналу Купа Србије.