Ватерполисти славили у Нишу уз подршку навијача (ФОТО)

У одложеној утакмицидругог кола Супер лиге Србије, ватерполисти Црвене звезде су стигли до друге победе пошто су победили Наис са убедљивих 18:6,а  да  до  нове  победе  тиму из  Београда  помогле  су  најватреније  присталице  које су  до  последњег  места  попуниле  трибине.

Црвено-бели су овај меч дочекали у јако доброј атмосфери, после пласмана у плеј-оф фазу квалификација за Лигу шампиона и оправдали су улогу фаворита. Већ после осам минута је било 5:1, на полувремену 9:1 и екипа Александра Филиповића је рутински привела меч крају. Филип Гардашевић је предњачио на листи стрелаца са четири гола, док је Петар Смиљевић постигао два, а Родољуб Гајић и Милош Вукићевић по један. Звезда ће у наредним данима отпутовати у Италију, где је 16. октобра очекује први меч треће рунде квалификација са Савоном.