Ватерполистима бод у Шапцу

Ватерполисти Црвене звезде одиграли су нерешено 8:8 на гостовању Шапцу у мечу 15. кола Суперлиге Србије.

Од почетка сусрета водила се велика борба у базену. Звезда је имала гол предности на крају прве четвртине, а на полувремену резултат је био нерешен 4:4.

Почетак другог полувремена припао је домаћину који је у том периоду игре постигао два гола и у последњих осам минута ушао са вођством од 6:4. Ипак, црвено-бели су заиграли много боље и у завршници сусрета успели да дођу до изједначења и једног бода. Коначан резултат меча био је 8:8.

По два гола у тиму Александра Филиповића постигли су Гаврил Суботић, Иван Басара и Марко Радовић, док су се по једном у листу стрелаца уписали Вељко Танкосић и Кристијан Шулц.

Наши ватерполисти се и даље налазе на 3. месту на табели са 35 бодова. У следећем колу Црвена звезда дочекује лидера шампионата Раднички из Крагујевца.