Звезда добром игром до победе над Радом

Фудбалери Црвене звезде у оквиру 16. кола Линглонг Суперлиге, убедљиво су савладали екипу Рада резултатом 3:0.

Као награду за добар рад и сјајне партије у омладинцима нашег клуба, прекоманду у први тим за данашњу утакмицу добили су Матеја Бачанин, офанзивни везиста рођен 2003. године, као и Марко Лазетић, нападач рођен 2004. године. Пре самог меча, од стране спортског директора Митра Мркеле уручен је и дрес са бројем 104 нашем некадашњем фудбалеру и једном од најбољих Звездиних штопера у последњој деценији – Дамјану Ле Талеку, који обележева укупно забележених наступа француског интернационалца у нашем клубу. Такође, минутом ћутања упућен је и последњи поздрав недавно преминулој легенди фудбала – Дијегу Марадони.

Црвену звезду на данашњем мечу предводили су досадашњи резервисти, и своју шансу и те како искористили, а сва тројица најофанзивнијих тресла су мрежу ”грађевинара”. Прво је то у 17. минуту урадио Милан Павков, који је уштоповао лопту између два играча Рада. а онда је по земљи послао иза леђа Кахримана. Налете црвено-белих голом у финишу првог полувремена крунише и коначнопосле годину дана Ричмонд Боаћи уз сјајну асистенцију Спиридоновића. Трећи Гол постигао је Спиридоновић, овога пута уз асистенцију Боаћија.